1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hakim 8. Bölüm

Hakim 8. Bölüm
0

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Hakim dizisi ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Hakim 8. Bölüm ile 30 Mayıs Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Hakim bölümleri Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 23 Mayıs Pazartesi akşamı ekranlara gelen Hakim son bölümü reyting sıralamasında Total de 1,98 izlenme oranı ile 17. oldu. Hakim dizisinin 7. bölümünde; Ayşe’nin, Ömer Arif’le Azem’i bir arada görmesi bütün taşları yerinden oynatır. Ömer Arif hayatının kararını vermek zorunda kaldığı o ana gelmiştir.

Hakim 8. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Hakim 7. Bölüm Özeti

Ozan tehlikeli bir aşk oyununun içine dalmışken aklı iyice karışır. Bir tarafta yıllardır tanıdığı Ceren, diğer tarafta yepyeni bir heyecan ama bir o kadar da tekinsiz Deniz vardır. Oyuna yeni giren Kadir, pek çok gizli anlaşmayı da beraberinde getirir. Ortada, Ömer Arif’in öğrendiği anda yer yerinden oynayacak büyük sırlar vardır.

Ortada, Ömer Arif’in öğrendiği anda yer yerinden oynayacak büyük sırlar vardır. Hem de Cevdet’in her şeyini kaybetmesine sebep olacak kadar… Dostu Ömer Arif’i bile…

Azem’in gücünü sorgulayanların başı büyük beladadır.

Azem varlığını yeniden hatırlatmak için düşmanlarına büyük bedeller ödetir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir