1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 43. Bölüm

Sadakatsiz 43. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 43. Bölüm ile 15 aralık Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz’in 8 Aralık tarihli son bölümünde Gönül ve Haluk’un barışma yemeğine tesadüfen gelen Volkan’ın açıkladığı gerçekler masada adeta bomba etkisi yarattı. Dizinin final anında ise Aras’ın Asya’ya evlilik teklifi etmesi ekranlara damga vurdu.

Sadakatsiz 43. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 43. Bölüm 2. Fragmanı

Sadakatsiz 42. Bölüm Özeti

Sadakatsi 42. yeni bölümde Aras, Asya’ya evlenme teklifi ediyor! Leyla’nın, Asya ve Aras’ı fotoğraflarla tehdit etmesi üzerine gözler Aras’ın boşanma davasının sonucuna çevrilir. Aras’ın Londra’ya dava için dönmesinin ardından gergin günler yaşayan Asya için Ali’yle yaşadığı problemlere çözüm aramak öncelik iken, Derya’nın doğum gününde gelen ani bir haber herkesi derinden üzecektir. Volkan’a sürpriz bir ziyaretçi gelirken, Aras’ın mahkeme sonrası Tekirdağ’a dönüşü ile dava sonucu merak konusu olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir