1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 42. Bölüm

Hekimoğlu 42. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarına gelmeye devam ediyor. Hekimoğlu 42. Bölüm ile 23 Mart Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu 41. bölüm ile ekranlara geldi. Dün akşam ekrana gelen son bölümde Emre ve Zeynep’in yakalanması beklenmedik gelişmelere sahne olmuştu. Salı akşamları yayınlanan dizinin son bölümünde Ateş’in Emre ve Zeynep’i yakalaması damga vurdu. Öte yandan İpek yeni hastaya çocuğu konusunda en güvenilir ismin Ateş olduğunu söyler. Heyecanlı anların yaşandığı son bölüm ardından 42.bölüm fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu yeni bölüm fragman ve son bölüm özeti!

Hekimoğlu 42. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=_CDzn7H_c48″]

Hekimoğlu 41. Bölüm Özeti

Ateş, iki kere düşük yapmış hamile hastasına durumu anlatmaktadır. Acilen karnındaki bebeği alınmazsa kadın ölecektir. Kadın ise, Ateş’in söylediklerini dinlemez ve çocuğu doğurmaya kararlı olduğunu söyler. Hamile kadın, İpek’i duygusal bir yönden yakalayarak kendisi gibi düşünmesini sağlar. İpek de, kadına zarar vermeden çocuğu kurtaracağını düşündüğü bir hamle yapar. Bu hamlesi, bir anda işleri olumsuz yönde hızlandırır. Kadın, kötüleşmeye başlar. Bu durum Ateş ile İpek’in arasında büyük bir tartışma yaşanmasına neden olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir