Survivor 82. Bölüm
2

20 Mayıs Çarşamba Survivor 82. Bölüm ile devam ediyor. Ada’ya Ünlüler takımından veda eden Mert’in şoku yaşanıyor. Aynı zamanda Ünlüler adasında birleşme heyecanı var. Gönüllüler takımı ünlüler adasına gidiyor ve iki takım adaları birleştiriyor. Ödül oyununu hangi takım kazanacak. Ünlüler takımı sayı dezavantajını avantaja çevirebilecekler mi?
Detaylar burada olacak.

Survivor 82. Bölüm Fragmanı

Survivor 82. Bölüm Erzak Ödülünü Hangi Takım Kazandı?
Survivor 82. bölümde ödül oyunu heyecanı yaşanıyor. Oldukça eksik kalan Ünlüler takımı 4 kişi kaldı. Az olmasını bu oyunda fırsata çeviremeyen Ünlüler takımı mücadeleyi Gönüllülere 10-5 kaybetti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. May 20, 2020

    Barış kendisi geçmek istedi diye hatırlıyorum. Mertin gitmesi daha hayırlı oldu bence kırmızı takım bir an önce 3 kişi kalmalı ve yeni sisteme geçmeyi istemeli onlar için daha hayırlı olacaktır. 2 HAFTA SONRA ADAYA SARI PAPATYA VEDA EDER

  2. Artık eski tadı alırmıyız bilmiyorum. Survivor tarihinin en şanssız Ünlüler takımı olabilir. En iyi iki oyuncusu Gönüllülere geçirildi, en iyi performans gösteren adamı sakatlandı. Daha Ünlülerin başına ne gelebilir bilmiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir