1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 26. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 26. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü ile devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm ile 30 Aralık Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir 25. bölüm dün akşam TV8 ekranlarında yayınlandı. Doğduğun Ev Kaderindir 25. son bölümünde Mehdi’nin Zeynep’i bayıltıp kaçırmaya çalışması damga vurdu. Mehdi, Zeynep’e olan aşkından ona zarar verecek duruma dahi gelmiştir. Bu durumda tüm imkanları seferber eden Barış ise vicdan azabı ile kıvranır. Mehdi tarafından kaçırılan Zeynep, onun hiç görmediği bir yüzüyle karşı karşıya kalmıştır. Mehdi tüm sağlıklı düşünebilme yetisini kaybeder. Doğduğun Ev Kaderindir 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Doğduğun Ev Kaderindir 25. son bölüm özeti.

Doğduğun Ev Kaderindir 25. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 26. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=mPEI0K611qg”]

Doğduğun Ev Kaderindir 26. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3g-qbak46GQ”]

Doğduğun Ev Kaderindir 26. Bölüm Özeti

İnanmak ve tutunmak istediği tek şey Zeynep’in sevgisidir ama bunun için Zeynep’in kendisini bile yok sayacak hale gelmiştir.

Zeynep’in kaçırılmasıyla deliye dönen Barış, onu koruyamadığı için vicdan azabı çekerken Zeynep’in bulunması için varını yoğunu ortaya koyar. Bu sırada en çok yardımı da Savaş’tan görecektir.

Savaş sosyal medyanın gücünü kullanarak herkesi yardıma çağırır. İki kardeşin Zeynep’i bulabilmek için gösterdikleri dayanışma aralarındaki sevgi bağını da su yüzüne çıkarmaya başlar. Yaşananlar nedeniyle Zeynep’in de Mehdi’nin de evi yangın yerine döner. Sakine suçluluk duygusuyla Nermin çaresizlikle boğuşurken Benal büyük bir sürprizle kapılarına dayanır. Cemile endişeden deliye döner. Kardeşi hakkındaki gerçekleri görmekte zorlanır ve bu durum Nuh’la aralarına gerginlik tohumları ekmeye başlar.

Zeynep yaşadığı travmanın şokuyla mücadele ederken gelen doğum günü sürpriziyle tekrar gülümsemeye çalışır. Cemile’nin kafasında ise Mehdi’nin hayatını tekrar yoluna sokması için başka planlar vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir