1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk 101 Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Aşk 101 Dizisi Ne Zaman Başlayacak?
1

Türk yapımlarına yenisini eklmeye hazırlanan Netflix, yeni yapımı Aşk 101 için yeni fragman ve yayın tarihi bilgisi yayınladı.

Ay Yapım tarafından ortaya konan ve Netflix platformunda yakın bir dönemde yayınlanacağı bilinen Aşk 101 dizisi hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Uzun zamandır merakla beklenen dizinin ne zaman Netflix platformunda izleyicileri ile buluşacağı merak edilenler arasında yer alıyordu.

Netflix’in en yeni, yerli orijinal dizisi Aşk 101’den, yepyeni bir fragman ve tarih duyurusu geldi. Netflix Türkiye’nin sosyal medya hesabında duyurduğu videoya göre Aşk 101, 24 Nisan 2020 tarihinde prömiyer yapacak. Paylaşılan videoda oldukça cesur ve yenilikçi görüntülerin yer aldığını da söylemek mümkün.

Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka, Pınar Deniz, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı ve Kaan Urgancıoğlu gibi önemli isimlerin yer aldığı Aşk 1010, orijinal ismi ile Love 101’in yönetmenliğini Ahmet Katıksız ile Deniz Yorulmazer üstleniyor. Dizinin senaryosunun yazarına bakıldığında ise Meriç Acemi ismi karşımıza çıkıyor.

90’lar Türkiye’sinde geçen hikayede, dışlanmış bir grup liseli gencin yaşadıkları anlatılıyor. Onların hayatlarıyla girdikleri mücadele bir yandan devam ederken, öte yandan da okuldan gitmesini istemedikleri hocalarını yanlarında tutmanın bir yolunu arıyorlar ve en iyi yolun aşktan geçtiğine inanıyorlar. “Aşk 101” 24 Nisan 2020 tarihinde Netflix Türkiye’de!

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Ay yapım çok iyi diziler çıkarıyor. Netflix ile birlikte daha kaliteli yapımlar yapabileceğini düşünüyorum. Aşk 101 dizisinin merakla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir