1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 37. Bölüm

Sadakatsiz 37. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 37. Bölüm ile 3 Kasım Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz. Sadakatsiz 37. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz 36. bölümüyle ekrana geldi. Sadakatsiz’in 27 Ekim akşamı izleyici karşısına çıkan 36. son bölümünde Bahar’ın Derin’in yürüdüğünü Asya’ya söylemesi dikkat çekerken, Aras’ın kendisini öpmesi ile kafası karışan Asya’nın ne karar vereceği merak konusu oldu. Asya’nın Aras’tan aldığı söz ile kalbini açmasıyla birlikte, ikilinin beraberliği başlıyor. El ele gittikleri mekanda Güçlü ailesiyle karşılaşırlar. Derin’in sevinci gözden kaçmazken Volkan’ın yaşadığı şok gözlerinden okunuyor.

Sadakatsiz 37. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 36. Bölüm Özeti

Bahar ile konuşan Asya, Aras’ın kendisini öptüğünü, hislerinin karmakarışık olduğunu söyler ve Aras hakkında hiç bir şey bilmediğini söyler.

Bu sırada Volkan, Aras’ı Asya’dan uzak durması konusunda tehdit ederken, Aras da aynı şeyi Volkan’a söyler. Volkan’a Asya’nın eski karısı olduğunu hatırlatmasıyla iki adam arasında büyük bir kavga çıkar ve yumruklaşmaya başlarlar.

Asya ise Aras’a güvenmek istemektedir. Aras’ın yanına giden Asya, Aras’tan her ne olursa olsun bir şey saklamamasını ve hatırldığı ne varsa kendisine söylemesini ister. Ona büyük bir samimiyetle söz veren Aras ile Asya arasındaki aşk ilişkisi başlamış olur.

Asya ve Aras’ın el ele gittikleri akşam yemeğinde ise Derin ve Volkan başta olmak üzere tüm Güçlü Ailesi de aynı mekandadır ve herkesi şaşkına çeviren bu aşk haberi Volkan’ın canını epey sıkar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir