Survivor 85. Bölüm
2

23 Mayıs Cumartesi Survivor 85. Bölüm ile devam ediyor. Survivor’da 2. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanıyor. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler 2. dokunulmazlık oyununu kazanmak için oldukça hırslılar. Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? Yunus Emre ile Ardahan arasında büyük gerginlik. Yasin ve Sercan arasında birbirleriyle oynama yarışı devam ediyor. Yunus Emre Berkan ve Barış ile de sataşıyor. Müthiş mücadele Survivor 85. Bölüm 23 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20:00 de TV8 de. Tüm detayları ise burada bulabilirsiniz.

Survivor 85. Bölüm Fragmanı

Survivor 85. Bölüm 2. Dokunulmazlık Ödülünü Kim Kazandı?

Survivor 85. bölümde 2. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler ilke gitme adayı olarak Yunus Emre’nin adını söylemişlerdi. 2. dokunulmazlık oyununuda Gönüllüler takımı 10-6 skorla kazandı. Ünlüler takımı 2. gitme adayını belirleyecekler.

Survivor 85. Bölüm Ada’ya 2. Veda Etme Adayı Kim Oldu?

Survivor 85. Bölüm’de ikinci oyunuda kaybeden Ünlüler bir aday daha çıkarttılar. Yapılan oylamada 3 Elif 1 Aycan ismi çıktı. Bu durumda Elif 2. elenme adayı oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Aycan ya nasıl hırslı anlatamam. İçlerinden geçelim bunların lafına bittim resmen. Yunus Emre herkese sataşır oldu. yunus Emre ve Yasin’i ayrı bir adaya kapatmak lazım :)

  2. May 22, 2020

    Yunus emre ve yasin’in tavırları sıktı artık, özellikle yunus emre. Ardahan’a öyle elini kolunu kaldırma sarı papatya. Babuşşşşşşşşşş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir