Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm
0

FOX tv ekranlarının yeni dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm ile 25 Haziran Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların çiçeği burnunda dizisi Aşk Mantık İntikam ilk bölümü ile 18 Haziran Cuma akşamı Fox tv ekranlarında yayınlandı. Boşandıktan birkaç yıl sonra tesadüflerin yeniden bir araya getireceği bir çiftin eğlenceli hikayesini konu alan dizinin başrollerini Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel paylaşırken, onlara Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Mehmet Korhan Fırat, Süleyman Atanısev, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Murat Karasu ve Mehmet Yılmaz gibi başarılı isimler de eşlik ediyor. Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşk Mantık İntikam 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=jjA5KPvQDEQ”]

Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm Özeti

Esra’nın hayatı o gün gördüğü bir gazete haberi ile alt üst olur. Bir yıl önce ayrıldığı eski kocası milyon dolarlık bir şirketin sahibi olmuştur ve artık çok yakışıklı ve karizmatik görünmektedir.

Boşandıktan bir yıl sonra yolları tekrar kesişen Ozan ve Esra birbirlerine karşı hala öfke doludur. Esra kırılan gururunu onarmak için Ozan’ı tekrar kendisine aşık etmeye karar verir…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir