1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 8. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 8. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 8. Bölüm ile 9 Kasım Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

vlilik Hakkında Her Şey dizisinin bu hafta 7. bölümü ekrana geldi. Evlilik Hakkında Her Şey 7. bölümde Sanem, ablasına boşanmaktan neden vazgeçtiğini sorar. Azra ise Sergen’e güvendiğini söyler. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 7. bölümüne yeni bir çift daha dahil oldu.

Evlilik Hakkında Her Şey 8. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 8. Bölüm 2. Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 7. Bölüm Özeti

Ailesine boşanacağını söylemeye hazırlanan Azra’nın aniden değişen kararı merak konusudur. Duruma en çok Yıldırım ve Sanem bozulurken, Sergen son anda dağılmaktan kurtulan evliliğine sıkı sıkı tutunmaya kararlıdır. Bu esnada oğlu Eren’in okul gösterisinde ünlü şarkıcı Melisa Tercan ile karşılaşan Azra, yeni müvekkiliyle tanıştığından habersizdir. Miray’ın hayatına sızmış olan Jale ise Azra ve Sergen’in boşanmayacağını öğrenince deliye döner.

Azra’nın hayatını zorlaştıracak yeni bir planın adımını atar. Bu sırada Cevher Hukuk’un devir işlemleri için Arsen Hukuk’a gelen Çolpan zor anlar yaşayacaktır. Sanem ve Ural, Eylül’ün sakladığı gerçeğin peşindeyken beklenmedik biriyle karşılaşırlar. Sergen ise karısıyla arasının düzeliyor olmasından memnun, hayatı eski düzenine kavuşacak diye ümitlidir. Bu yüzden hayatından tümüyle çıkarmak istediği Jale ise daha da öfkelenerek intikam konusunda kararlı adımlar atacaktır. Bu esnada Azra’nın Sergen’e hazırladığı büyük sürpriz ise her şeyi değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir