1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Koronavirüs, TRT’nin Yayın Akışını Değiştirdi

Koronavirüs, TRT’nin Yayın Akışını Değiştirdi
0

TRT’den yapılan açıklama şöyle: “Evde kalanlar için evler hayat dolsun diye kısa sürede yepyeni bir yayın kuşağı hazırladık. Nostaljik dizi ve filmlerden, sağlıklı yaşam ve spora kadar onlarca farklı türde içerik TRT ekranlarında olacak. Evde kalın. TRT ile Ev Hayat Dolu

Bir döneme damgasını vuran diziler, filmler, belgeseller, programlar, futbol maçları ve eğlence programları… TRT yeni bir yayın kuşağı oluşturdu. Koronavirüs salgınında insanların evlerinde vakit geçirebilmeleri için çok farklı yapımları bir araya toplayan TRT, “Ev Hayat Dolu” sloganı ile de bu yeni yayın kuşağını duyurdu.

TRT ekranında unutulmaz eski dizileri izleyeceksiniz… Türk filmlerinin en nadide örnekleri ile keyifleneceksiniz… Unutulmaz futbol maçlarından görüntüler ekranda olacak. Ayrıca belgesellerden, eğlence programlarına kadar bambaşka bir yayın programı bulacaksınız.

Ayrıca evden çekilen yeni konsept diziler de yine TRT ekranlarında olacak. Daha önce dizlere Karantina dizisini duyurmuştuk. İşte TRT’nin iddialı yeni konsepti:

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir