1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 24. Bölüm

Kardeşlerim 24. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 24. Bölüm ile 16 Ekim Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim 23. bölüm izleyenleriyle buluştu. Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim son bölümünde Kaan, Akif’i köşeye sıkıştırıyor. Cemile yüzünden amcası Orhan’la karşı karşıya gelen Kadir’in bu durumu, Melisa’yla olan ilişkisine de gölge düşürür. Dizinin yeni bölümünde; Doruk’u yaşadığı talihsiz kazadan sonra, Asiye cephesinde önemli gelişmeler beklemektedir. Kardeşlerim 24. Bölüm ile 16 Ekim Cumartesi akşamı Atv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim 24. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 24. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 24. Bölüm 2. Fragmanı

Kardeşlerim 23. Bölüm Özeti

Cemile yüzünden amcası Orhan’la karşı karşıya gelen Kadir’in bu durumu, Melisa’yla olan ilişkisine de gölge düşürür. Doruk’u yaşadığı talihsiz kazadan sonra, Asiye cephesinde önemli gelişmeler beklemektedir.

Kaan, istekleri ve tehditleriyle babası Akif’i köşeye sıkıştırırken, sinsi oyunlarıyla da Nebahat’ın aklını karıştırır. Aybike, Berk’i şaşırtacak bir hamle yaparken; Tolga’nın sürprizi, Asiye ile Doruk’u beklenmedik bir duruma sokar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir