Kim Milyoner Olmak İster? 916. Bölüm
1

ATV’nin yıllardır ekranda olan başarılı yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? 916. Bölüm ile devam ediyor. Kim Milyoner Olmak İster? yeni bölüm 17 Ekim Cumartesi akşamı ATV ekranlarında olacak.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu başaralı yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? 916. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların en çok sevilen bilgi yarışmacının fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster? 916. Bölüm Fragmanı

Genç yarışmacı Hikmet Karakurt, 250 bin TL’lik soruya kadar geldi. 250 bin TL’lik soru ise “Ay’da yürüyen ilk insan olan Neil Armstrong, Ay’a giderken yanında hangisinden parçalar götürmüştür?” sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Sorunun şıkları ise A) Galileo’nun teleskobu B) Newton’ın peruğu C) Wright Kardeşler’in uçağı D) Einstein’ın beyni
Sorunun doğru cevabı ise Wright Kardeşler’in uçağı idi.

İlginizi Çekebilir
Akinci-bolum-14

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Eki 20, 2020

    KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMASINMA SENELERDİR KAYIT FORMUNU DOLDURAMIYORUM. ÇOK ÖNCELERİ KAYIT FORMUNU DOLDURDUM ANCAK DEĞİŞEN TELEFON NUMARAM OLDUĞUNDAN SANIRIM VE HANGİ MAİL .ADRESİMİN OLDUĞUNU HATIRLAYAMADIĞIM İÇİN GÜNCELLEYEMİYORUM.LÜTFEN BUNUN BİR ÇARESİNE BAKAR MISINIZ? BENİM BU YARIŞMAYA KATILMAYA ÇOK İHTİYACIM VAR.KENAN BEYLE DE YARIŞMAK AYRICA BENİM İÇİN AYRICA BÜYÜK BİR ÖDÜL OLACAK YILLARDIR HAYRANI OLDUĞUM İNSANLA KARŞILIKLI YARIŞMAK ÇOK HEYECANLI OLACAK.LÜTFEN SESİMİ DUYUN ARTIK!!!!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir