1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

The Mess You Leave Behind Aralık Ayında Başlıyor

The Mess You Leave Behind Aralık Ayında Başlıyor
0

Netflix, İspanyol yapımı dizilerine bir yenisini ekliyor. Netflix youtube hesabından fragmanı yayınlanan The Mess You Leave Behind dizisi 11 Aralık tarihinde Netflix platformundaki yerini alacak.

Elite dizisinin yaratıcısı Carlos Montero‘nun 2016 yılında yayımlanan aynı isimli kitabından uyarlanan dizinin sezonu 8 bölümden oluşuyor. Kadrosunda Inma Cuesta, Bárbara Lennie, Arón Piper (Elite), Tamar Novas ve Roberto Enríquez gibi isimler bulunuyor. Dizinin orijinal adı “El Desorden Que Djeas”.

Genç bir edebiyat öğretmeni olan Raquel (Cuesta), evliliğine bir şans daha vermek için eşinin doğduğu kasabaya taşınır. Ancak lisedeki ilk iş gününde yerine geldiği eski öğretmen Viruca’nın (Lennie) başına trajik bazı olaylar geldiğini öğrenir. Kendisinin o günden sonraki hayatı gün geçtikçe daha karanlık bir hal alır. Lisedeki görevine yeni başlayan bir edebiyat öğretmeni, yeni okuluna gelişinden üç hafta önce şüpheli bir cinayeti aklından çıkaramaz. Bu yüzden kendi hayatı için de endişelenmeye başlar. Dizi, zorbalık gibi konulara da değinecek. Ama bu zorbalık, sadece öğrenciler arasında sınırlı kalmayan ve öğretmenlerin de zarar gördüğü bir kötülük şeklinde olacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir