1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 5. Bölüm

Kardeşlerim 5. Bölüm
0

ATV ekranlarının yeni dizisi Kardeşlerim, yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 5. Bölüm ile 20 Mart Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim 4. son bölümü ATV ekranlarına geldi. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy’un yer aldığı Kardeşlerim dizisinin yeni bölümleri Cumartesi akşamları ekran geliyor. Kardeşlerim dizisinde anne ve babalarını kaybeden kardeşlerin bir arada kalma ve zorluklarla mücadele etmelerini anlatıyor. Kardeşlerim 4. son bölümünde; Nebahat doğum günü partisinde yaşananlardan sonra çocukları zora sokacak bir karar alırken, Şengül olayların üstünü örtmek için eline geçen kozla Nebahat ‘in karşına dikilir. Kardeşlerim 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kardeşlerim 4. son bölüm özeti.

Kardeşlerim 5. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 4. Bölüm Özeti

Ömer ve Oğulcan’ın başındaki bela, Kadir’in de başını derde sokar. Harika, intikam almak için Aybike’yi oyuna getirirken, kendisinin yaşayacağı şokla altüst olur. Kadir, tam beladan kurtulduklarını düşünürken, kardeşler beklenmedik bir olayla sarsılırlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir