1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 24. Bölüm

Menajerimi Ara 24. Bölüm
0

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 24. Bölüm ile 7 Şubat Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin yeni sezondaki en sevilen dizilerinden biri olan Menajerimi Ara 23. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümünde Çınar, aldığı sürpriz kararla Serkan’ın karşısına çıktı ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Peki Star TV’de izleyici ile buluşan ve merakla beklenen Menajerimi Ara’nın 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Menajerimi Ara 24. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=TbVzFL4R0NM”]

Menajerimi Ara 23. Bölüm Özeti

Dicle’nin evinde yaşadığı beklenmedik olay herkesi telaşlandırırken Serkan’ın Gülben Ergen için istediği toplantı herkesi bir araya getirir. Gülben Ergen’in çözülmesi gereken karışık programı için EGO Ajans ilk kez takım halinde çalışır.

Feris’in oyuncusunun sette yaşadığı gerginlikler işlerin karışmasına sebep olur. Çınar’ın daha önce Gökçe Bahadır için ayarladığı filmlerin sözleşme ihlali EGO Ajans’ın geleceğini tehlikeye atarken, Kıraç Serkan’la ilgili araştırmalarına devam eder.

Çınar bir yandan Serdar Ortaç, diğer yandan Gökçe Bahadır meselesi ile ilgilenirken, aldığı sürpriz kararla Serkan’ın karşısına çıkar. Feris yaşadıklarının etkisiyle hiç beklenmedik bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Çınar’ın öğrenecekleri ise herkesi çok şaşırtacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir