İkimizin Sırrı 4. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi İkimizin Sırrı yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. İkimizin Sırrı 4. Bölüm ile 29 Ağustos Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

İkimizin Sırrı 3. bölüm izleyenleriyle buluştu. Başrollerinde Leyla Feray ve Aras Aydın’ın yer aldığı İkimizin Sırrı, 3. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. İkimizin Sırrı 3. bölümde Alp, Neva’nın kızını kurtarabilmek için kendini ateşe atar. Korhan, kızı elinden alan Alp’in peşine düşer. Alp’in başı beladan kurtulacak mı? Alp, Neva’ya neden yardım ediyor? İkimizin Sırrı 4. Bölüm fragmanı yayınlandı.

İkimizin Sırrı 4. Bölüm Fragmanı

İkimizin Sırrı 3. Bölüm Özeti

İkimizin Sırrı 3. bölümde Neva’nın test sonuçları olumlu çıkınca kızını kurtarmak için Alp’ten avans alır. Fakat hiçbir şey düşündüğü kadar kolay olmaz. Yasadışı işindeki anlaşması bozulan Korhan zor durumda kalınca Neva’yı daha da sıkıştırır.

Neva eli silahlı adamlar arasında çaresiz kaldığında hiç ummadığı bir yerden yardım alır. İkimizin Sırrı 3. bölümde Alp kendisini ateşin ortasına atmıştır. Bu mücadele Alp ve Neva’yı yaklaştırırken Korhan ile Alp arasındaki tehlikeli bir savaşın başlangıcı olur.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-16

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir