1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 10. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 10. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 10. Bölüm ile 24 Ocak Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarını sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 9. bölümünde; Akça Hatun yaralandı. Akça Hatun’un yaralanması Alparslan’ı harekete geçirir. Öte yandan Alparslan’a kurulan tuzağa ise yine Kekavmenos’un kendisi düşer.

Alparslan Büyük Selçuklu 10. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 10. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölüm Özeti

Alparslan’a kurduğu tuzağa kendisi düşen Kekavmenos, hiç hesap etmediği bir durumda kalmıştır. Alparslan’ın panzehir karşılığında istediği şeyleri kabul etmek istemeyen Dukas, Evdokya ve Diyojen başka çareler aramaya başlar.

Nihayet eski gücüne kavuşacak olan Yınal, karargâhı alan Alparslan’ı bertaraf etmek için harekete geçer. İçinde Akça, Akınay ve Gevherin de olduğu kervan karargâha giden yolda Karmatilerin saldırısına uğrar. Alparslan’ın son anda yetiştiği bu saldırının ardında kim vardır? Kekavmenos mu, Bozan mı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir