1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 85. Bölüm

Kuruluş Osman 85. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara geliyor. Kuruluş Osman 85. Bölüm ile 9 Mart Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman dizisi yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman dizisinin 84. bölümünde, Osman Bey Geyhatu’yu gafil avlamışken birden karşısında Vezir Alemşah’ı bulur. Büyük bir cenderenin içindedirler. Osman Bey Geyhatu’yu yakalamak için cendereden sıyrılır. Geyhatu’nun izini sürmeye başlar. Fakat geride kalan alplar yaralı halde Vezir Alemşah’a esir düşerler? Alplar’ın akıbeti ne olacaktır?

Kuruluş Osman 85. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 84. Bölüm Özeti

Bala Hatun’un doğum sancıları başlamıştır. Kayı Obasında Bala’nın doğum telaşı varken Vezir Alemşah obaya yıldırım gibi düşer. Vezir Alemşah Osman’a olan hıncını hatunlarından çıkarmaya kararlıdır. Hatunları yargılayacaktır. Onları tutuklatıp Söğüt’e doğru yola çıkar. Bala’nın sancıları dinmemektedir. Hatunlar düştükleri zor durumdan nasıl kurtulacaktır?

Geyhatu ağır yarasına rağmen ustaca saklanmayı başarır. Fakat Osman’ın daima bir planı vardır. Osman Bey Geyhatu’yu nasıl yakalayacaktır? Bir yandan Geyhatu’ya hesap sormak için uğraş veren Osman Bey Bala Hatun’un haberini alır. Osman Bey Bala Hatun’u görebilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir