1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sen Çal Kapımı 22. Bölüm

Sen Çal Kapımı 22. Bölüm
1

Cumartesi akşamlarının sevilen Fox tv dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleri ile devam ediyor. Sen Çal Kapımı 22. bölüm ile 12 Aralık cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 21. bölüm ile dün akşam Fox tv ekranlarında yayınlandı. Eda’nın halası Ayfer, Alptekin bey’in zamanında yapmış olduğu hatayı öğrenir. Bir sinirle Alptekin bey’den hesap sormaya giderken, kendini Aydan hanım’ı teselli etmekte bulur. Aydan hanımlar Eda’ların evine gelir. Ceren, Serkan ve Eda’nın ayrılık haberlerini basına yayan kişinin peşine düşer. Bu sırada Selin zor durumda kalır ve Art Mimarlıkta hisselerini satmak zorunda bırakılır. Engin’e Pırıl’ı isteme çabaları tam bir yanlış anlaşılmaya çevrilir ve keyifli anlar yaşanır. Eda ve Serkan dizinin final sahnesinde romantik bir öpüşme ile bölüm son bulur.

Sen Çal Kapımı 22. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=vP3sMd0ETNY”]

Sen Çal Kapımı 22. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/embed/-Svc6qu5YDs”]

Sen Çal Kapımı 21. Bölüm Özeti

Serkan ve Eda ayrı mekanlarda birbirlerini beklemeye devam eder. Bir süre sonra ikisinin de umudu tükenir ve kalkarlar. Eda, kızlara Serkan’a bir daha inanmayacağını söylerken Serkan, Engin’e asla denemekten vazgeçmeyeceğini söyler.

Ertesi gün Eda işe gittiğinde İnci Gülüşlü Kızlar Derneği’nin yürüttüğü kampanyanın yüzü olması için teklif alır. Aynı teklif Serkan’a da yapılmıştır. Serkan düşünmeden reddederken Eda Serkan’a inat fotoğraf çekimine katılacağını söyler.

Alptekin’in sakladığı sırrı öğrenen Ayfer, yüzleşmek için Aydanlar’ın evine gittiğinde hiç beklemediği bir manzara ile karşılaşır ve Aydan’a yardım etmek zorunda kalır.

Bu sırada Serkan, Eda’nın yanında olabilmek için reddettiği kampanyaya katılmanın bir yolunu aramaktadır. Diğer yandan Aydan da Serkan ve Eda’yı bir araya getirebilmek için planlar yapar, ancak bu planlar öyle bir sarpa sarar ki kendisi bile işin içinden çıkmakta zorlanacak hale gelir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. O ne romantik bir finaldi. İlk bolümdeki ile şimdiki Serkan Bolat arasinda dünya farklar var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir