1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 41. Bölüm

Sadakatsiz 41. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 41. Bölüm ile 1 Aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Heycan dolu sahneleri ile Sadakatsiz bölümleri nefes kesmeye devam ediyor. Sadakatsiz’in 24 Kasım tarihli son bölümünde Kadir yüzünden Derya’nın hastaneden istifa etmesi dikkat çekerken Asya’nın başhekimlik teklifine ne karar vereceği merak konusu oldu. Aras’ın gidişinin ardından Asya için tekrar dönüşü bölüme damga vurdu. Peki Sadakatsiz 41. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sadakatsiz 41. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 40. Bölüm Özeti

Sadakatsiz 24 Kasım Çarşamba yayınlanan 40. yeni bölümde Aras’ın gidişinin ardından Asya için tekrar dönüşü gündeme bomba gibi düşüyor!
Derin’in Aras’ı daha önceden tanıdığını tesadüfen öğreniyor. Onun canını acıtmak ve intikam almak için ise bir plan yapıyor. Derin’e karşı Volkan’ı kullanan Asya, Derin’i çıldırtacak hamlesini yapıyor.

Asya, Aras ile ilişkisini noktaladıktan sonra tüm ipler bir anda kopar. Derin ise Volkan’ın bu sebepten Asya ile yakınlaşmasına katlanamaz. Aras ile karşılaşması bazı gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep olacakken, Aras Leyla’yı da alıp Tekirdağ’dan gitmeye karar verir.

İlginizi Çekebilir
Cukur-Bolum-94

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir