1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kız Kardeş 13. Bölüm

Üç Kız Kardeş 13. Bölüm
0

Salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Üç Kız Kardeş yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Üç Kız Kardeş 13. Bölüm ile 24 Mayıs Salı akşamı Kanal D ekranlarında izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş bölümleri sevenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 17 Mayıs Salı akşamı ekranlara gelen Üç Kız Kardeş son bölümü reyting sıralamasında 6,24 izlenme oranı ile Total de 1. oldu. Üç Kız Kardeş dizisinin 12. bölümünde; Türkan, Somer’in çabalarını görmezden geliyor. Fatih’in Rüçhan’la işbirliği yaparak Kalender Ailesi’ne dava açmaya hazırlanması dikkat çekerken, Rüçhan’ın Mine’ye destek vermesi çarpıcı gelişmelerden oldu.

Üç Kız Kardeş 13. Bölüm Fragmanı

Üç Kız Kardeş 12. Bölüm Özeti

Somer, Türkan’ı kazanma çabası içindeyken Türkan’ın ayrılık konusunda kararlı duruşu Somer’i daha da çileden çıkarır. Somer, Türkan’ı ikna etmek için daha ne kadar uğraşacaktır? Nihat, Somer’e karşı savaşında Mine’yi ve çocuğunu kullanarak iyice mahkûm eder kendine. Mine Nihat’ın bu takıntılı tutumundan korkmaya başlamıştır. Rüçhan’ın iş birliği teklifi onu Nihat’a karşı biraz olsun güçlendirir. Rüçhan için ise bu iş birliği tamamen kendi gizli hesaplarına hizmet etmek içindir. Somer, Türkan’ın kendisinden ayrılmak istemesinde kararlı durmasıyla pes etmek istemez. Türkan’ı teknede yalnız bırakan Somer, ona ufak bir oyun oynamak ister. Ancak Türkan, korku dolu anlar yaşar.

Rüçhan, Kalender Ailesi’ne karşı vurucu bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Fatih’in verdiği evraklarla Sadık ve ailesi için zor günler kapıdadır. Somer, evliliğini kurtarmak isterken mahkeme gününün belli olması işleri iyice çıkmaza sokar. Türkan ise boşanma davasını iple çektiğini göstermeye çalışsa da içten içe yıkılır.

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-22

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir