1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 8. Bölüm

Yargı 8. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Yargı yine heycan ve aksiyon dolu yeni bölümü ile Kanal D ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Yargı 8. Bölüm ile 7 Kasım Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yargı dizisi son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Pars savcının Ceylin’e açtığı soruşmada Ilgaz’ın yalan beyanda bulunmamak istemesi sebebili Ceylin ve Ilgaz evlenerek Pars savcıyı soşa uğratır.Bu durumdan oldukça rahatsız olan Savcı Pars, konunun detaylarına inerek, Ilgaz’ın herkesden gizledeği dedesine ulaşır. Öte yandan Ceylin Engin’in ile yüzleşme fırsatı yakalar. Ceylin, Engin’in karşısına geçip gerçeği bildiğini söyleyerek ‘Şimdi sen seç: Sana ne yapayım?’ der.

Yargı 8. Bölüm Fragmanı

Yargı 8. bölüm fragmanı. Yeni bölüm fragmanı yine aksiyon dolu bir bölüm vaad ediyor. Ceylin ile Engin’in yüzleşmesi yeni bölümde devam ediyor. Bir şekilde ofisten kaçmayı başaran Engin, kısa bir kaçış macerasından sonra Ilgaz’a yakalınıyor. Yakanan Engin’in mahkeme salonunda bir gerçeği itiraf etmek isterim sözleri yeni bölüm için izleyenleri oldukça meraklandırıyor.

Yargı 8. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 7. Bölüm Özeti

Ceylin ve Ilgaz’ın evlilik haberi, Pars ve Neva’yı hayal kırıklığına uğratır. Pars, soruşturmanın tıkanmasından hiç memnun değildir, üstelik onun da kardeşi Neva gibi kalbi kırılmıştır. Pars soruşturmanın peşini bırakmamaya, bunu yaparken de inanmadığı bu evliliği ikisinin başına bela etmeye kararlıdır.

Zafer Çınar’a çektiği silahla intikamı için geri dönüşsüz bir yola girmek üzeredir. Çınar Zafer’i masum olduğuna ikna edebilecek midir? Yoksa çekilen bu silah, iki aile arasında yeni ve büyük bir uçurumun açılmasına mı sebep olacaktır?Ceylin, kardeşinin katili olan Engin karşısında hiçbir şey yokmuş gibi davranmakta artık iyice güçlük çekmektedir. Ceylin ve Ilgaz, kimseye belli etmeden Engin’i tutuklu yargılatmanın yollarını ararken yeni risklere girerler. Ancak bir yandan oğlunu temize çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapan Yekta’dan hızlı olmak, bir yandan da her an önlerine engel olabilecek Pars’la mücadele etmek zorundadırlar. Acaba Ilgaz ve Ceylin bu sefer gerçeği kanıtlayabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir