1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sen Çal Kapımı 28. Bölüm

Sen Çal Kapımı 28. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sen Çal Kapımı 28. Bölüm ile 23 Ocak Cumartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sen Çal kapımı 27. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Sen Çal kapımı dizisi yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bürsin, Bige Önal, Neslihan Yeldan ve Anıl İlter’in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Sen Çal Kapımı 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Çal Kapımı 27. son bölümde; Eda’nın evlilik teklifi karşısında Serkan çok şaşırmış ve mutlu olmuştur. Teklifi kabul etse de hala yapılması gereken bir şey vardır. Sen Çal Kapımı 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Çal Kapımı 27. son bölüm özeti.

Sen Çal Kapımı 28. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=SmAmQ6CpzVE”]

Sen Çal Kapımı 28. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=CBj1uNypQRs”]

Sen Çal Kapımı 27. Bölüm Özeti

Eda ve Serkan’ın evlenmeye karar vermesi arkadaşları arasında coşkuyla karşılanır. Diğer taraftan Aydan ve Ayfer bu kararı şüpheyle karşılarlar. Eda ve Serkan onları nasıl ikna edeceklerini düşünürken Melo bir öneriyle gelir.

Eda’nın cesareti Semiha Hanım’ı bir kez daha şaşırtmıştır. Torununun kendisine ve tehditlerine rağmen aldığı bu karar karşısında Semiha Hanım’ın başka bir planı vardır.

Eda ve Serkan hemen evlilik hazırlıklarına girişirler. İsteme töreni ve kına gecesi bütün karakterlerimiz için zorlayıcı bir süreç olacaktır. Bu birlikteliği istemeyenler için zaman daralmaktadır.

Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle Cumartesi 20.00’de FOX’ta!

İlginizi Çekebilir
Misafir-Bolum-3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir