1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 12. Bölüm

Mahkum 12. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Mahkum 12. Bölüm ile 3 Mart Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamlarının en çok izlenenlerinden Mahkum dizisi yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Mahkum dizisinin 11. bölümünde; Ekip, Arsen Lüpen’e taş çıkardı. Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova gibi isimlerin yer aldığı Mahkum dizisi 3 Mart Perşembe akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek.

Mahkum 12. Bölüm Fragmanı

Mahkum 11. Bölüm Özeti

Savaş’ın karanlık geçmişiyle ilgili bilgilere ulaşan Barış, Büge’yi kurban etmeye hazırlandığını öğrenir. Rafi’den gelen telefona cevap vermesiyle birlikte artık iş yapmaya hazırdır. Ancak Rafi’nin son ve büyük bir isteği olacaktır. İçlerinde ticari geçmişlerini emniyete sızdıran bir köstebek vardır. Barış’ın bunu bulup, teslim etmesini ister. Köstebeği arayışa giren Barış, hiç beklemediği bir isimle karşı karşıya kalır.

Yaptığı hesaplamalarla firar planının son aşamasına gelen Fırat, eylem için müfettişlerin geldiği sinema gecesini seçer. Her şey yolunda giderken yan koğuşlardan kulaklarına gelen isyan hazırlığı, tüm planlarını alt üst etmek üzeredir. Bir yandan diğer mahkumlarla, diğer yandan firar eylemiyle uğraşan Fırat’ın tek bir şansı kalmıştır. Büyük firarı başarabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir