1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 34. Bölüm

Teşkilat 34. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat 34. Bölüm ile 13 Şubat Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 kanalının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Teşkilat dizisinin 33. bölümünde; Nemesis dikkat çekti. Serdar ve Zehra, Viyana’daki operasyonda bomba tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Teşkilat 33. Bölümde Nemesis’in ortaya çıkışıyla Serdar ve Zehra ölümün eşiğindeyken Serdar için beklenmedik yeni sürprizler ortaya çıkar. Ceren’in Hulki’ye babasını öldürdüğünü söylemesi dikkat çekti. Elçi’nin ölümüyle birlikte bir darbe daha alan Yıldırım büyük bir vurgun yapmanın peşine düşerken Ceren’in de ailesini kimin öldürdüğü öğrenmesi ekranlara damga vurdu.

Teşkilat 34. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 34. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 33. Bölüm Özeti

Elçi’nin ölümüyle birlikte bir darbe daha alan Yıldırım büyük bir vurgun yapmanın peşine düşer. Nemesis’in ilk adımı için uygulamaya koyduğu plan tüm Türkiye’yi derinden etkileyecek olaylar silsilesinin de başlangıcı olur. Ekip, Yıldırım’ın planının ne olduğunu öğrenmek için yaptığı operasyonda daha önce hiç bilmedikleri yeni bir gerçekle yüzleşir. Bu yüzleşme birçok sorunla birlikte yeni planları ortaya çıkarır.
Diğer yanda Halit, kızı ile ilgili yeni bilgilere ulaşır. Bu yeni bilgiler ışığında Halit, Yıldırım’ı hiç beklemediği bir yerden vurur.
Nemesis’in ortaya çıkışıyla beraber Serdar ve Zehra ölümün eşiğindeyken Serdar için beklenmedik yeni sürprizler ortaya çıkar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir