1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Tribes of Europa Fragmanı Yayınlandı

Tribes of Europa Fragmanı Yayınlandı
0

Dark’ın yapımcılığını üstlenen Wiedemann & Berg Television’ın yeni dizisi Tribes of Europa’dan fragman paylaşıldı. Netflix’in bu yıl yayınlayacağı en iddialı dizilerden biri olması beklenen Tribes of Europa başına türlü felaketler gelmiş 2074 yılının dünyasını anlatıyor.

Dünyanın en popüler video akış platformlarından biri olan Netflix’in en popüler bilim kurgu dizileridnen biri olan Dark’ın yapımcılarından yeni bir dizi geliyor Tribes of Europa.
Senaristliğini Philip Koch’un üstlendiği bu yeni aksiyon macera dizisi Tribes of Europa’nın yönetmenliğini ise Philip Koch ve Florian Baxmeyer üstleniyor. 6 bölümden oluşan dizi 19 Şubat’ta Netflix üzerinden yayınlanacak.

Netflix, Tribes of Europa’nın fragman açıklamasında şu ifadelere yer veriyor:

Yıl 2074. Gizemli bir küresel felaketin ardından Avrupa büyük bir yıkım yaşamıştır. Kıtadaki ulusların küllerinden doğan kabileler arasında ise bitmek bilmeyen bir egemenlik savaşı verilmektedir. Barışçıl Origin kabilesinden Kiano, Liv ve Elja adlı üç kardeş bu savaşların ortasında birbirlerinden ayrı düşer ve yeni Avrupa’nın geleceği için verilen aksiyon dolu mücadelede kendi yollarını çizmek zorunda kalır.

Tribes of Europa Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=qYlZ9_9uXnM”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir