1. Ana Sayfa
  2. Video Galeri

Çukur 4. Sezon 9. Bölüm

Çukur 4. Sezon 9. Bölüm
2

Show tv’nin sevilen dizisi Çukur 4. Sezon 9. Bölüm ile devam ediyor. Çukur 101. bölüm ile 2 Kasım Pazartesi akşamı Show tv ekranlarında yayınlacak.

Çukur dizisi dün akşam #Çukur100 etiketi ile 100. bölümü geride bıraktı. Çukurlu bir kızın şiddet görmesi üzerine Yamaç Vartolu ve Çukur halkının harekete geçtiği Çukur 4. sezon 8. bölüm sonrası yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Cumali’nin Akın’a hesap sorması ekranlara geldi. Cumali Akın’a “Efsun kim?” diye soruyor. Çağatay Erdenet’in Yamaç’ın karşısına çıkması ise Çukur son bölümünde dikkat çeken gelişmelerden oldu.

Çukur 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı

Çukur 4. Sezon 9. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 4. Sezon 9. Bölümde İlk Sahne

Çukur 4. Sezon 8. Bölümde Neler Oldu?

Yamaç, Cengiz Erdenet’in tehdidine karşı hazırlıklı gelmişti! Tüm Koçovalı erkekleri öldürmekle tehdit eden Cengiz’i Yamaç, karşılık olarak oğullarıyla tehdit etti. Kulkan, Çağatay ve Ogeday’ın tehlikede olduğunu gören Cengiz, adamlarını durdurdu. Yamaç, bu hamlesiyle bir kez daha ailesini Erdenetler’e karşı korudu. Çukur’dan uzak kalan Yamaç, Aliço’nun desteği ile duygusal anlar yaşadı. Aliço, Yamaç’a suçunun olmadığını söyleyerek sarılırken, bu anlarda Yamaç gözyaşlarına hakim olamadı. Cengiz Erdenet, Yamaç’ın kendilerine kurduğu tuzağın aynısını düşmanları için kurmasını isteyerek yeni bir görev verdi. Çukur’un kızlarından Fidan’ın şiddet görmesi tüm mahalleyi harekete geçirdi. Yamaç ve Vartolu, Fidan’ı darp eden kişiyi bulup hesap sordu. Fidan’a yapılanların hesabını soran Yamaç’a, Çukur yeniden sahip çıktı. Mahallesinden uzun süredir uzak kalan Yamaç, Çukur ile yeniden bir araya geldi. Koçovalı ailesinde ortaya çıkan gerçekler ise gerilimi giderek arttırdı. Karaca’dan, Azer’in ölümü hakkındaki gerçekleri öğrenen Selim evden ayrılırken, Karaca da peşinden giderek babasını yalnız bırakmadı. Cengiz Erdenet’in verdiği görevi Vartolu’nun da yardımıyla başarıyla gerçekleştiren Yamaç’ı finalde büyük bir sürpriz bekliyordu. Başarılı operasyonun ardından Yamaç’ı yemeğe çağıran Cengiz Erdenet büyük bombayı patlattı; Çağatay Erdenet geri döndü!

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Çağatayin geri donusu cok iyi oldu. Zannedersem babalari bir sure opmayacak, konuk oyuncu olarak gozukuyordu.

  2. Bu Akin iyi rolde daha basarili bence. Kotu karekter oldugu zamanlari hic alisamamistim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir