1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 30. Bölüm

Yargı 30. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yargı 30. Bölüm ile 24 Nisan Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları ekranlara gelen Yargı bölümleri heyecan dolu dakikalar ile sevenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 17 Nisan Pazar akşamları ekranlara gelen Yargı dizisi reyting sıralamasında Total de 6,64 puan olarak zirvede tamamladı. Yargı dizisinin 29. bölümünde; Ceylin, Ilgaz’ı hiç tahmin edemeyeceği bir halde yakalamıştır. Çınar ve Metin’e ait bu büyük sırrın kendisiyle hiçbir ilgisi olmadığını Ceylin’e anlatmak, Ilgaz için şimdiye kadar baktığı tüm davalardan daha zorlayıcı olacaktır.

Yargı 30. Bölüm Fragmanı

Yargı 30. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 29. Bölüm Özeti

Zafer’in ölümüne giden yolda şüphe perdeleri aralanmaya başlamıştır. Bir yandan Ceylin’in yanlış anlamaması için süreci şeffaflıkla yönetmeye çalışan Pars ve Eren cephesi, diğer yandan ise olayı manipüle eden Yekta cephesi için beklenmedik sürprizler ortaya çıkacaktır.

Bugüne dek birbirlerinden aldıkları destek ve güven sayesinde ortak bir geleceğe dair hayaller kurmaya başlayan Ilgaz ve Ceylin, ilişkilerinde şimdiye kadarki en büyük kırılmanın eşiğindedir. Onları bekleyen belirsizlik tünelinin sonunda bir umut ışığı olabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir