1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. Bölüm

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen komedi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleri ile ekranlarınıza geliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. Bölüm ile 3 Nisan Cumartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Süreç Film’in, Show TV’de severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın dün akşam yayınlanan bölümünde Nahide’nin fikriyle düzenlenen cinsiyet partisi eğlence dolu anlara sahne oldu. Cinsiyeti öğrenmek için bir balonu patlatmaya çalışan Kuzey ile Yıldız çifti, sonunda müjdeli haberi öğrenmeyi başardı. Yıldız, bebeğin cinsiyetini temsil eden rengin bulunduğu balonu patlatınca etrafa mavi konfetiler saçıldı. Finalde Yıldız ile Kuzey’in bir oğlu olacağı öğrenilirken, bu mutlu haber tüm ailede büyük bir coşkuya sebep oldu. Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Total’de 5.27 rating ve yüzde 11.23 izlenme payı, ABC1’de yüzde 3.00 rating ve yüzde 6.32 izlenme payı, AB’de yüzde 2.28 rating ve 5.22 izlenme payı elde etti. Dizinin heyecanla beklenen yeni bölümünün başlamasıyla birlikte #YıldızınPeşinde etiketi Twitter Türkiye’de 1 saat 25 dakika boyunca TT listesinde kaldı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=BsTAnXLZ98g”]

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 57. Bölüm Özeti

Kuzey, kendini affettirmek için Yıldız’ı kaçırdı ancak işler planladığı gibi gitmedi. İnadından vazgeçmeyen Yıldız, Kuzey’in elinden kurtulmanın bir yolunu buldu. Kuzey’in arabası arıza yapınca bu durumu fırsat bilen Yıldız, bir adamın motosikletine binerek kaçtı. Motosikletine bindiği adamın eşi doğum yapmaya başlayınca, Yıldız kendini bir anda tanımadığı bir evde buldu. Doğumun çoktan başladığını gören Yıldız, burada bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesini sağladı. Sonradan gelen Kuzey ise gördüğü manzara karşısında neye uğradığını şaşırdı. Yıldız, Kuzey’i peşinden koştursa da sonunda çift barışarak mutlu hayatlarına geri döndü. Sefer ise Nahide’nin koyduğu katı kurallar sebebiyle zor anlar yaşadı. Geçirdiği kalp krizi sonrası sağlığına dikkat etmek zorunda olan Sefer, tüm çabasına rağmen Nahide’nin yasaklarını aşamadı ve istediği yemeklerden mahrum kaldı.

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-22

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir