1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 3. Bölüm

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 3. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının yeni dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 3. Bölüm ile 30 Eylül Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin bu hafta 2. bölümü ekrana geldi. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener ve Yetkin Dikinciler’in yer aldığı Barbaroslar, 2.bölümde Zeynep’le birlikte Pietro’nun adamlarından kurtulmak ve emaneti Süleyman Usta’ya ulaştırmak için çok zorlu bir yolculuğa çıkıyor.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 3. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 3. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 2. Bölüm Özeti

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 2. bölümde Hızır, kendisi yüzünden hayatı tehlikeye giren Zeynep’le birlikte Pietro’nun adamlarından kurtulmak ve üzerinde bulundurduğu emaneti Süleyman Usta’ya ulaştırmak için çok zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Durumu öğrenen Pietro ise hem emanete hem de Hızır’a ulaşmanın yollarını bulmak için tüm imkanları seferber eder.

Bu sırada Hızır ve Zeynep bir daha karşılaşmamak üzere ayrıldıklarını düşünseler de kader onları yeniden bir araya getirecektir. Hızır, aldığı emaneti Süleyman Usta’ya ulaştırabilecek mi? Oruç ve İlyas Kendilerini yine bir çatışmanın içerisinde bulacaklardır. Kendilerine kurulan tuzağın başında kimin olduğunu öğrendiklerinde çok şaşırırlar. Oruç ve İlyas’a tuzağı kim kurdu?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir