1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 5. Bölüm

Üç Kuruş 5. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Üç Kuruş 5. Bölüm ile 29 Kasım Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Üç Kuruş bölümleri internet aramalarında oldukça popüler. Show TV’nin iddalı yapımı izleyenlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Üç Kuruş dizisinin 4. bölümünde; Efe, Leyla’yı öpüyor. Peki merakla beklenen Üç Kuruş 5. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Üç Kuruş 5. Bölüm Ön İzleme

Üç Kuruş 5. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 4. Bölüm Özeti

İrfan Oktay karşılaşması her ikisini de derinden etkiler. İrfan haklılığını anlatamamanın sıkıntısı ile boğuşurken, Oktay yıllardır şişelerin dibine gömdüğü acı mazisiyle yüzleşir.

Kartal’ın mahallede sakladığı Bahar, Kartal’ın asıl yüzünü görünce aslında neyle karşı karşıya olduğunu iyice anlar ve tedirginlik yaşar. Efe’nin verdiği sözü tutmaması Leyla’nın öfkesini kabartır ve Efe’yle yüzleşmesine neden olur. Kartal ise Efe’nin ihanetiyle sarsılır ama çabuk toparlanır ve intikam almak için Efe’ye karşı hamle yapar. Eli kolu Kartal’ın bir hamlesiyle bağlanan Efe, Kartal’a rağmen ya da Kartal ile beraber hareket etmek arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir