1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 122. Bölüm

Yasak Elma 122. Bölüm
0

Fox ekranlarının uzun soluklu dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yasak Elma 122. Bölüm ile 29 Kasım Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma 121. Bölüm ile ekranlara geldi. Çağatay’ın boşanma duruşmasında söylediği ‘Beni bu ahlaksız, yalancı kadından kurtarın’ sözü Yasak Elma son bölüme damga vurdu. Yıldız, Kumru’nun şahitliğiyle boşanmayı kabul etmeme kararı alıyor.

Yasak Elma 122. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 121. Bölüm Özeti

Yıldız, Kumru’nun şahitliğiyle boşanmayı kabul etmez. Kumru ise Çağatay ve Yıldız’ın bir an önce ayrılmasını istiyordur. Doğan ve Yıldız’ın yakınlaşması herkesin dikkatini çekerken, Kumru bambaşka bir plan yaparak bütün dengeleri değiştirecektir. Çağatay, Yıldız’ın gönlünü alıp kendini affettirmeye çalışırken, Yıldız yeni hayatına adapte olmakla uğraşıyordur. Boşanma davasının seyrini gelen sürpriz bir tanık değiştirecektir. Boşanma duruşmasında Çağatay, Yıldız’dan boşanmak istemediğini söyler. Yıldız mahkemede boşanmak istedikçe Çağatay, ihaneti inkar eder. Tam o sırada Yıldız’a şahitlik etmeye karar veren Kumru içeri girer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir