Çukur 94. Bölüm
0

Hasret sona eriyor. Çukur yeni sezon yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Çukur 94. Bölüm 7 Eylül Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında izleyicilerine geri dönüyor.

Pandemi arası nedeniyle sezonu tamamlayaman diziler yer arasında alan, Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi Çukur, yeni bölümleri ile Pazartesi akşamı ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Çukur 94. Bölüm fragmanı yayınlandı. Aksiyonu bol yapım her sezonuyla izleyenlerini ekranlara kilitlerken yeni sezonda Yamamç Koçavalı ve Böke Erdenet kapışmalarını izleyeceğiz gibi duruyor. Yeni bölümde bunun ilk sinyalini Yamaç Böke kavgası ile görüyoruz. Çukur 94. Bölüm’de bir diğer önemli gelişme ise Cumalinin, İdris babayı sen mi vurdun diye Yamaç’a sorması. Hatta Cumali Yamaç’a iki el ateş de ettiğini görüyoruz ama bunun gerçek olmayacağını düşünyoruz.

Çukur 94. Bölüm Fragmanı

Yeni Sezonda Yeni Oyuncular Çukur Dizisinde

Daha önce paylaştığımız haberlerde İrem Sak ve Mustafa Avkıran’ın yeni sezon Çukur bölümlerinde rol alacağını sizlerle paylaşmıştık. Çukur dizisine son olarak ise bir süredir televizyon projelerinden uzak olan ünlü isim Suna Yıldızoğlu katıldı. Dizide Barış Arduç’un canlandırdığı Arık Böke Erdenet’in annesi Olga karakteriyle sevenlerinin karşısına çıkacak.

Çukur Son Bölümde Neler Oldu?

Çukur’un 3. Sezon 26. Bölümünde (93. Bölümünde); abileriyle sorunlarını çözemeyen Yamaç bir çare bulmak için Vartolu’ya danışacak. Vartolu’dan aldığı fikirle eski bir dostundan yardım isteyen Yamaç, Cumali ve Selim’den istediği tepkiyi alamayacak. Koçovalı kardeşler sorunlarını yine kendi yöntemleriyle çözmeye karar verirken hapishanedeki Vartolu olanlara müdahale edemeyecek. Gizli görüşmelerine devam eden Azer ve Karaca’nın bir karar vermeleri gerekecek. Akın ise Songül’e yaklaşmak için bir adım atacak. Koçovalı kardeşler diğer sorunlarını çözmeye çalışırken, yeni düşmanları Arık Böke Erdenet’le ilgili ulaşacakları yeni bilgi merak konusu olacak.

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-18

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir