İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 25. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 25. Bölüm
+ - 0

Gerçek bir hayat hikayesi olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 25. bölümü ile 23 Aralık Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Doğduğun Ev Kaderindir 24. Bölüm ile 16 Aralık Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında yayınlandı. Doğduğun Ev Kaderindir son bölümde Zeynep, Mehdi için uzaklaştırma kararı alsa da güvende olduğundan emin değildir ve korktuğu gibi de olacaktır. Zeynep, korkuları ile yaşamayı Barış’ın yanında öğrenmek isteyecektir. Buna neden olan ise Mehdi korkusudur. Zeynep ve Barış ikilisi bu süreçte birbirlerini daha yakından tanıyarak, eksik yönlerini tamamlayacaklardır. Doğduğun Ev Kaderindir 24. son bölümünde Mehdi’nin Zeynep’i bayıltıp kaçırmaya çalışması damga vurdu.

Doğduğun Ev Kaderindir 24. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 25. İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=sEJ7f8DW3ic”]

Doğduğun Ev Kaderindir 25. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=fNUZhUMvUdM”]

Doğduğun Ev Kaderindir 24. Bölüm Özeti

Uzaklaştırma kararı Mehdi’yi derinden etkiler. Zeynep’e ulaşamıyor olmanın öfkesi onu arka arkaya yapacağı hatalara sürükleyecektir. Mehdi’nin verdiği tepkiyle sarsılan Zeynep ise güvende olmamanın yarattığı korkuyla Barış’a sığınır. Bu sayede de Barış’ın hayatının bambaşka bir yönünü keşfetme şansı yakalar. Barış, Zeynep’e yardım etmek için evinin kapılarını açtığında aslında Zeynep’in de ona yardım edebileceğini görür. Zeynep o evde hiç ummadığı yepyeni bir arkadaş edinecektir.

Mehdi’nin ortadan kayboluşuyla hem Mehdi’nin hem de Zeynep’in ailesi paniğe sürüklenir. Cemile olanlar için Zeynep’i suçlarken Nermin ve Sakine de başka bir hesaplaşma içindedir. Sonunda Sakine o güne kadar inkar ettiği Mehdi’nin öfkesini kendi gözleriyle görerek ilk pişmanlığını yaşar.

Mehdi ailesini de polisleri de umursamadan kararlılıkla kendine bir plan çizer. Ne pahasına olursa olsun kendini Zeynep’e anlatmaya kararlıdır. Bu durum Mehdi’yi hiç tahmin etmediği karanlık bir rotaya sokacaktır.

Yorum Yap