1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 5. Bölüm

Arıza 5. Bölüm
0

Show TV’nin Pazar akşamları ilgi ile izlenen Arıza dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Arıza 5. Bölüm ile 11 Ekim Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında yer alcak.

Show TV’de ekrana gelen O3 Medya imzalı Arıza’nın 5. bölümden ilk fragman yayınlandı. Haşmet Gürkan’ın, Ali Rıza’yı sağ kolu ilan etmesi tüm dengeleri değiştirirken Ali Rıza’nın sözleri ile konsorsiyumda gerilim iyice artıyor. Bu çarpıcı gelişmeyle birlikte Arıza’nın yeni bölümünde neler yaşanacağı şimdiden büyük merak konusu oldu. Haşmet, Sabri’yi kurtaran Rıza ile yakınlaşmak ister. Amacı Rıza’nın arkasından kimin olduğunu da öğrenmektir.

Arıza 5. Bölüm Fragmanı

Arıza 5. Bölüm 2. Fragmanı

Arıza 4. Bölümde Neler Oldu?

Ali Rıza ve Burak birbirlerine meydan okurken, Avukat Füsun’un şikayeti üzerine Haşmet ve Murat’ın emniyette oldukları haberi gelir. Konsorsiyum üyeleri ise toplanarak Sabri’nin Burak tarafından alınmasından duydukları rahatsızlığı ifade ederler. Haşmet, Sabri’yi kurtaran Rıza ile yakınlaşmak ister. Amacı Rıza’nın arkasından kimin olduğunu da öğrenmektir. Rıza’ya teşekkür etmek için durağa geldiğinde durak, Yaşarların silahlı saldırısına uğrar ve ortalık bir anda karışır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir