1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Vikings: Valhalla Fragmanı Yayınlandı

Vikings: Valhalla Fragmanı Yayınlandı
0

Uzun süredir beklenen Viking dizisinin spin off dizisi Vikings: Valhalla fragmanı yayınlandı. Netflix’in en popüler dizilerinden olan Vikingler’in sonrasını anlatan Vikings: Valhalla dizisi 25 Şubat 2022 tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak.

Vikings: Valhalla dizisi, 6. sezonuyla final yapan ‘Vikings’ dizisinin 100 yıl sonrasını anlatıyor. Vikings: Valhalla’da, Danimarka Kralı Canute ve İskandinav kaşif Leif Erikson gibi tarihi isimler bulunacak. Vikings: Valhalla dizisi 24 bölümden oluşacak ve 25 Şubat 2022’de yayınlanacak.

Dizide, Vikingler ve İngiliz kraliyetleri arasındaki gerilim şiddetle doruğa çıkıyor ve okyanuslar (ve kanlı savaş alanları) arasında destansı bir yolculuk başlıyor. “Vikingler: Valhalla”, 793 yılına yakın bir tarihte başlayan ve onlarca yıl sonra keşfedilen “Vikingler” serisinin bitiminden 100 yıldan fazla bir süre sonra geçiyor. “Vikingler”, Viking Ragnar Lothbrok’a ve daha sonra Ragnar’ın ailesinin yaşamlarına odaklanan, İskandinav ve İzlanda destanlarına dayanıyordu.

Orijinal dizi, 2013 ve 2020 yılları arasında History Channel’da altı sezon boyunca yayınlandı. Salı günü yayınlanan “Vikingler: Valhalla”nın korkunç teaser’ı kanlı savaşları, suda seyahat eden uzun gemileri ve savaş sırasında Viking liderlerinin tutkulu konuşmalarını gösteriyor. “Bu kan benim kanım değil. Bu bizim kanımız. Bu Viking kanı.” diyor fragmanda Harald Sigurdsson.

Vikings: Valhalla Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir