1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 18. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 18. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 18. Bölüm ile 8 Şubat Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Fox ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 17. bölümünde; Bora ve Sergen’in büroda yarattığı depremin etkileri sürerken Songül’ün ani gelişi Azra’yı zor bir davayla karşı karşıya bırakacaktır. Serhan Gülan davasının ortaya çıkmasıyla Azra’nın Yıldırım’a olan güveni sarsılır. Serhan Gülan davasının ortaya çıkmasıyla Azra’nın Yıldırım’a olan güveni sarsılır. Oğlu Eren’in babasıyla birlikte yaşamak istemesi de Azra’yı çok üzer.

Evlilik Hakkında Her Şey 18. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 17. Bölüm Özeti

Bugüne kadar aile hukuku davalarına bakan Arsen Cevher Hukuk Bürosu’nda Bora’nın yönetime geçmesiyle ceza davalarına da bakılmaya başlanır. Müvekkil portföyündeki bu değişim Sanem’i heyecanlı bir maceraya sürükleyecektir. Oğlu Eren’in babasıyla birlikte yaşamak istemesi Azra üzerinde sarsıcı bir etki yaratır. Kendi hukuk bürosundan uzaklaşmak zorunda kalan Erman geçmişini sorgulamaya başlar. Çolpan’la geçmişlerine ait büyük bir sırrın Bora ile bağlantısı olduğundan şüphelenir. Erman’ı bürodan uzaklaştırmayı başaran Bora için sıradaki hedef Çolpan Cevher’dir. Fakat savaş bayraklarını asan Cevher kadınlarıyla uğraşmanın zannettiği kadar kolay olmadığını Bora da anlayacaktır.

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-25

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir