Alparslan Büyük Selçuklu 24. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 24. Bölüm ile 2 Mayıs Pazartesi akşamı yerine 9 Mayıs Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu bölümleri her haftaya damga vurmaya devam ediyor. 25 Nisan akşamı ekranlara gelen Alparslan Büyük Selçuklu son bölümü reyting sıralamasında Total de 6,09 puan alarak 1. oldu. lparslan Büyük Selçuklu dizisinin 23. bölümünde; Kekavmenos ile kurdukları planla kaleye sızan Alparslan, Diyojen’in karşı hamlesiyle zindanda mahsur kalmıştı. Alplarının da askerler tarafından esir alınması, Alparslan’ı zor durumda bırakmıştı.

Alparslan Büyük Selçuklu 24. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 24. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 23. Bölüm Özeti

Alparslan kaleden nasıl kurtulacak, alplarını da kurtarabilecek mi? Alparslan ile yaptığı plan açığa çıkan Kekavmenos, kendini savunmak için ne yapacak? Alparslan’ı köşeye sıkıştıran Diyojen’in yeni planı nedir? soruları yanıt aradı.

Alparslan’ı serbest bırakacak mı, yoksa onun üzerinden yeni bir oyun mu tertip edecek? Liparit Kardeşler bu oyunun neresinde? Yaylaya giden oba hatunları Liparit Kardeşler tarafından saldırıya uğramıştı, Akınay ağır yara almıştı. Akınay ölecek mi, hatunlar bu saldırıdan nasıl kurtulacak? Liparit Kardeşler’in Alparslan’a yanıtı sert mi olacak? İşbirliği yapan Dukas ve Yınal’ın kendi hedefleri doğrultularında planları ne olacak? Yınal, Ferzat ile bir işbirliğine gidecek mi? Dukas, Bizans içindeki dinamikleri yeniden şekillendirebilecek mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir