1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Squid Game 2. Sezon İle Ekranlara Geri Dönecek

Sevilen Netflix dizisi Squid Game 2. Sezon ile ekranla geri dönüyor!

Squid Game 2. Sezon İle Ekranlara Geri Dönecek
0

Güney Kore yapımı Squid Game dizisi yayınlanması ile birlikte adından çok söz ettirmiş ve kısa süre Netflix platformunun en çok izlenen dizilerinden birisi olmayı başarmıştı. Merak edilen soru ise dizinin yeni bölümlerinin gelip gelmeyeği idi. Bu çok merak edilen soruya Netflix CEO’su Ted Sarandos yanıtladı.

Netflix’in 2021’e damgasını vuran dizisi Squid Game, ikinci sezon için onayı aldı. Squid Game, Netflix’in en çok izlenenler sıralamasının zirvesine sadece 28 günde ulaşmıştı. Dizi borca batmış 456 insanın, 39 milyon dolarlık ödül uğruna ölümcül bir yarışmanın cazibesine kapılmasının hikayesini ekranlara taşıyordu. Netflix yöneticisi Sarandos’a, şirketin en çok izlenen 1 numaralı TV dizisi olarak gösterilen Güney Kore yapımı hayatta kalma dramasının ikinci sezonunun olup olmayacağı soruldu. “Kesinlikle!” diye yanıtladı Sarandos ve “Squid Game evreni daha yeni başladı.” diye ekledi.

Daha önce, “Squid Game” yaratıcısı Hwang Dong-hyuk, hit dizinin ikinci sezon için geri döneceğini belirtmiş ve “İkinci sezon için çok fazla baskı, çok fazla talep ve çok fazla sevgi var. Bu yüzden neredeyse bize başka seçenek bırakmadığınızı hissediyorum!” demişti. Hwang ayrıca, başrol oyuncusu Lee Jung-jae’nin “Squid Game”in ana karakteri Seong Gi-hun olarak geri döneceğini söyledi. Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak? sorusunu sıkça soran dizi hayranlarına Netflix CEO’su Ted Sarandos’tan yanıt geldi. Sarandos, dizinin ikinci sezonunun geleceğini duyurdu. Ancak dizinin ne zaman yayına gireceği ise henüz bilinmiyor. Dizinin en iyi ihtimalle 2023 yılında yayına girmesi muhtemel görünüyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir