1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elkızı 2. Bölüm

Elkızı 2. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının yeni dizisi Elkızı yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Elkızı 2. Bölüm ile 30 Ekim Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Elkızı 1. bölümü ile FOX TV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Elkızı dizisinin 23 Ekim tarihli ilk bölümünde çiftliğin yanması dikkat çekti. Evde verilen davete Ezo’nun annesinin gelinliği ile katılması ise ekranlara damga vurdu.

Elkızı 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Elkızı 2. Bölüm Fragmanı

Elkızı 1. Bölüm Özeti

Hayalleri için savaşan Ezo’nun bu hayatta tutunduğu iki şey vardır; anıları ve annesinden kendisine kalanlar… Yani bir avuç umut. Ne var ki, elinde avucunda olan her şey zulüm gördüğü ailesi tarafından bir çırpıda söküp alınır. İki yolu vardır Ezo’nun. Ya pes edecektir ya da savaşacaktır. O savaşmayı seçer, hem de ölümüne.

Ezo’nun içinde bulunduğu çıkmazı fırsat bilen Harun ve annesi Nermin ise eski şatafatlı dönemlerine yeniden kavuşabilmek için gözlerine en zayıf halka olarak gördükleri Ezo’yu kestirirler ama bilmedikleri bir şey vardır. Ezo sandıkları kadar aciz ve çaresiz değildir. Onun yaptıklarından ve yapacaklarından habersiz, ava giderken av olacaklardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir