arama

Wayward Pines İptal Edildi

Wayward Pines
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Wayward PinesFox kanalının sezonun iddialı yaz dizileri arasında gösterilen dizisi Wayward Pines 1.Sezonun ardından iptal edildi. Sezon içerisinde 2.sezonu görmesi garanti gözü ile bakılan hatta yapımcı şirket ile 2.sezon için görüşmelerinin yapıldığı dedikoduları yayılan dizi 10. bölümün ardından ekranlara veda ediyor.

Geleceği muallak olan dizi iptalinin bir sorumlusuda Fox kanalı. Dizinin 10. bölüm fragmanını önce dizi finali olarak yayınlayıp, ardından sezon finali olarak değiştirilmesi ile Wayward Pines’ın iptali ile ilgili kafa karıştırmış durumda. Ama gelen bilgiler dizinin yüksek bir olasılıkla iptal olduğunu işaret ediyor.

Dizinin yaratıcı Wayward Pines’ın uzun bir hakayesi olduğunu ve 1 sezon için ortaya çıkarılmadığını söyleyerek, reytinglerin 2. sezona devam edilmemesine olanak sağladığını itiraf ettmesi dizinin iptalinin kanıtı gibi.

Dizinin başka bir kanal ile görüşme yapıp yapmadığı konusunda ise henüz ortaya çıkan bir haber yok. Dizinin 2.sezonun olması ile ilgili yeni bir gelişme olduğu takdirde sizlere bilgi aktarmaya devam edeceğiz.

23 temmuz Perşembe akşamı “Cycle” isimli 10. bölümü ile ekranlara vede edecek olan Wayward Pines dizisinin final bölümü fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

[yendifplayer video=52]