1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm ile 28 Ocak Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 80. son bölüm ile ekrana geldi. Dizinin kadrosuna güzel oyuncu Hande Soral katıldı. Çukurova’da Hünkar’ın ve hemen ardından Yılmaz’ın kayıpları hem hüznü kalıcı kılmış, hem de onların anılarına tüm eski defterler ortadan kaldırılmıştır. Çukurova’da Demir yolda gördüğü Ümit’ten çok etkilenir. Züleyha ve Demir, evlatları için aynı evde yaşayan iki arkadaşa dönüşür. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 81. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 81. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3NwcW1DB44U”]

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm Özeti

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da yepyeni bir dönem başlamıştır. Hünkar’ın ve hemen ardından Yılmaz’ın kayıpları hem hüznü kalıcı kılmış, hem de onların anılarına tüm eski defterler ortadan kaldırılmıştır! Çukurova’da bambaşka eski defterler ortaya çıkana dek, Yaman ve Fekeli konaklarında, hüzünlü ama huzurlu bir dönem başlamıştır.

Züleyha ve Demir, evlatları için aynı evde yaşayan iki arkadaşa dönüşür. Bu durum, Sevda için garip ve imkânsızdır ama iki taraf da durumlarından hoşnuttur. Züleyha, hayatının akışını değiştiren Hünkar’ın mirasını devralır. Demir, yolda lastiği patladığını görünce tanıştığı Ümit’ten ummadığı bir şekilde etkilenir. Ancak hakkında hiçbir bilgi alamaz. Züleyha’ya artık kendisini sevmesi için baskı yapmaktan vazgeçen Demir, aynı evde çocuklarını birlikte büyütmenin huzuru ile kendini işine verir. Arkadaşlarıyla yemeğe gittiğinde Ümit ile tekrar karşılaşacak ve ne kadar inkâr etse de arkadaşları onun Ümit’ten nasıl etkilendiğini görecektir! Ümit, şehre yeni gelmiştir ve hastanede de Müjgan ile tatsız bir karşılaşma yaşayacaktır. Yılmaz’ın gidişi ile halası İstanbul’a gitmenin yollarını kovalarken, Müjgan artık kendini tamamen Çukurova’ya ait hissetmektedir ama Ümit’in gelişi, onu savunmasız bırakacaktır!

Demir, Züleyha ve Sevda şehir kulübünde Sanayi Odası Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni’ne gider. Demir, özel davet sebebiyle kapıdan geri çevrilen Ümit’i fark edince yanına gider ve onu da kendi misafiri olarak içeri aldırır. Ümit’in kim olduğu merak konusudur. Fikret ise, Demir’den gözünü ayırmaz. Daha sonra da mezarlığa Adnan Yaman’ın mezarına gidecektir. Fikret’in Fekeli’ye yapacağı itirafın ardından Çukurova’da yine yer yerinden oynayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir