1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 47. Bölüm

Mucize Doktor 47. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümü ile devam ediyor. Mucize Doktor 47. Bölüm ile 28 Ocak Perşembe akşamı FOX TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 46. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan’ın yer aldığı dizi her Perşembe akşamı FOX TV ekranlarında yer alıyor. Mucize Doktor dizisinin son bölümünde; Ali, dengesini iyice şaşırır. Vuslat Hanım, planlarını gerçekleştirmek için harekete geçer. Zerrin Tekindor, Ezo karakterinin annesi Vuslat hanım olarak Mucize Doktor dizisine katıldı. Peki Mucize Doktor 47. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 47. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=JiQ50LmVj0g”]

Mucize Doktor 46. Bölüm Özeti

Yarı maaşla çalışmaya razı olan asistanların önünde şimdi son derece zorlu, 36 saatlik bir nöbet vardır. Sinirler gerilmeye başlayınca Ferman ve Ali kavga ederler. Diğer taraftan annesiyle anlaşan Ezo, Ali’ye veda etmeye mecbur kalır. Zorlu nöbetin sonuna geldiğimizde, bir asistan siciline yeni cezalar ekleyecek, bir diğeri başasistan olacak, Beliz’se sürpriz bir teklif alacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir