Yeni Fox Dizisi: Darmaduman
0

Geçtiğimiz sezon dizilerden reyting konusunda çok verimli olmayan bir sezon yaşayan Fox tv, yeni sezona birbirinden iddalı yapımlarla girmeye hazırlanıyor. Beverly Hills, 90210’un yerli uyarlaması olan Darmaduman dizisi çok yakında Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Senaryosunu Damla Serim’in kaleme aldığı AY Yapım disizi Darmaduman’ın yönetmen koltuğunda ise Deniz Yorulmazer oturuyor. Yayınlandığı dönemde 7’den 70’e herkesi etkisi altına alan ‘Beverly Hills, 90210’un lokal uyarlaması olarak ekrana gelecek olan Darmaduman’ın ilk tanıtımı büyük etkü oluşturdu. Dizinin çekimleri İstanbul’da devam ederken, ilk tanıtımı yayınlanan yapımda yıllar süren küslük sonrası İstanbul’daki baba evine dönmek zorunda kalan Harun ve ailesinin, değişen yeni hayatı anlatılıyor.

Dizi, gençlerin kendilerini, hayatı, arkadaşlığı ve aşkı keşfettikleri yolculuklarında yetişkinlerin de gençlikleriyle hesaplaşmalarını ve kendilerini yeniden bulma hikayelerini konu alacak.

Darmaduman dizisinin kadrosunda Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora, Necip Memili, Nur Fettahoğlu, Ali Önsöz, Meral Çetinkaya ve Metin Coşkun gibi birçok önemli isim yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir