1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 103. Bölüm

Yasak Elma 103. Bölüm
0

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Yasak Elma 103. Bölüm ile 22 Mart Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yasak Elma 102. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Yasak Elma dizisinin 102. son bölümünde; Hasan Ali’nin evinde yaşananlar ve sonrasında Yıldız’ın Cansu’yu öğrenmesi herkesin gündemine bomba gibi düşer. Yasak Elma 103. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Yasak Elma 102. son bölüm özeti.

Yasak Elma 103. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=zsFcMq6xNCM”]

Yasak Elma 102. Bölüm Özeti

Hasan Ali, Yıldız ve Çağatay’ın arasını düzeltmeye çalışırken, Şahika Hasan Ali’nin karısı olarak yerini sağlamlaştırmak için ikiliyi barıştırma çabasıyla araya girer. Cansu ise kaybedecek bir şeyi kalmadığı için gözünü karartır ve tehlikeli bir hal alır. Hasan Ali, Ender’in konuşması sonrası Mahmut’tan şüphelenmeye başlar ve Mahmut- Şahika ilişkisini çözerek ikisinden de bir seferde kurtulma planı yapar. Çağatay, Emir ve Caner sayesinde Cansu’dan kurtulmanın çaresini bulur ve bir plan yaparlar. Çağatay her şeyi düzeltecekken, umulmadık bir ziyaret onu alt üst edecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir