1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kanunsuz Topraklar 7. Bölüm

Kanunsuz Topraklar 7. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kanunsuz Topraklar 7. Bölüm ile 10 Kasım Çarşamba akşamı yerine 17 Kasım Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

FOX Tv’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar bu hafta 6. bölümüyle ekrana geldi. Kanunsuz Topraklar 6. bölümde; Ali, Gülfem’i eve hapsetmesi damga vurdu. Kanunsuz Topraklar 6. bölümde Davut jandarmanın elinden kaçar. Gülfem’e ‘kaçalım’ der. Gülfem ise Ali’nin tehtidini hatırlayıp Davut’a ‘Senin karın olamam Ali ile evlenicem’ der. Peki Gülfem ve Davut ayrılıyor mu?

Kanunsuz Topraklar 7. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 6. Bölüm Özeti

Kalp krizi geçiren babasının durumunu merak eden Gülfem konağa geri döner. Fakat Malik Bey kızlarına bir veda mektubu yazıp gitmiştir. Gülfem onu annesinin mezarı başında intihar etmek üzere bulur ve kurtarır. Babası kendine gelene kadar konakta kalması ve Ali Gelik’i oyalaması gerekmektedir.

Bu durum Davut’un hoşuna gitmese de Gülfem için kabul etmek zorunda kalır. Oysa o da Gülfem’den hükümet için çalıştığını saklamaktadır. Silahların peşine düşerek gece gizlice Ali’nin evine girer ve bir sandık tüfek bulur. Malik Bey ise kızını ve kendini Ali’nin zorbalıklarından kurtarmak için onun Bolu’daki annesini getirmeye karar verir. Bu esnada Ali’nin tacizlerinden bunalan Gülfem çareyi Zarife’lerin köy evinde saklanmakta bulur. Artık tek umudu Ali’nin onu burada bulamamasıdır

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir