1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baraj 37. Bölüm

Baraj 37. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Baraj yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Baraj 37. Bölüm ile 27 Nisan Salı akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Baraj, 36. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizide bu akşamki bölümde; Nehir, Nazım’la olan yanlış anlaşılmayı düzeltemeden kendini büyük bir tehlikenin içinde buldu ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Baraj dizisinin 36. son bölümü FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Gizem Karaca ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri Salı akşamları yayınlanıyor. Peki Baraj 37. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? İşte Baraj 35. son bölüm özeti.

Baraj 37. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7tHAM2XCgi0″]

Baraj 36. Bölüm Özeti

Nehir, Nazım’la olan yanlış anlaşılmayı düzeltemeden kendini büyük bir tehlikenin içinde bulur. Nazım, Tarık, Bahar ve Zerrin, Nehir’i bulmak için birlik olmak zorundadırlar. Nazım ve Tarık, düşmanlıklarını bir kenara bırakıp Nehir’i kurtarabilecekler midir?

Zahra ve İbrahim ise Halit’ten kurtulabilmenin tek yolunun ona bir oyun oynamak olduğuna karar verirler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir