1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 3. Bölüm

Yalnız Kurt 3. Bölüm
0

ATV ekranlarının yeni dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile Cuma akşamlarına damga vuruyor. Sevilen yeni dizi Yalnız Kurt 3. Bölüm ile 11 Şubat Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının yeni dizisi Yalnız Kurt bölümleri her hafta izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yalnız Kurt 2. bölümde Altay, kendi geçmişine dair yeni bilgiler öğrenir. Ulaştığı bilgileri Davut’a getiren Altay’ın, kaderiyle yüzleşme vakti gelmiştir.

Yalnız Kurt 3. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 3. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 2. Bölüm Özeti

Esra’nın öldüğünü duyduktan sonra Esra’yı karşısında gören Altay gizemi çözmeye çalışır. Altay’ın önünde yeni bir dünya açılmıştır. Tanımadığı yeni insanlarla karşılaşır. Altay, Esra’ya verdiği “kızını bulacağım” sözünü yerine getirir ve Ela’yı bulur. Altay, Doğan’ı alt etmek için yeni planlar yaparlar. Bu planlar ve tesadüfler sonucunda Altay, kendi geçmişine dair yeni bilgiler öğrenir. Ulaştığı bilgileri Davut’a getiren Altay’ın, kaderiyle yüzleşme vakti gelmiştir. Yıllardır sabırla bugünü bekleyen Davut, olan olayları geçmişten bugüne tek tek Altay’a anlatır. Gerçekleri öğrenen ve düşmanlarını tanıyan Altay, Golyat’a karşı intikam yemini eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir