Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. Bölüm
0

ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm ile 29 Aralık Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefes kesen 177. bölümüyle dün akşam saat 20.00’de izleyici karşısına çıktı. Masada yapılan oylamada Alparslan Çakırbeyli istediğini bulamaz. İdris Reis’in oğlu Kaya için Haşmet Façalı’nın kızı Didem’i istemesi aileler arasında gerginliğe yol açar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölümde neler oldu? EDHO 178. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=shBaEhGS1Bk”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=MbmZNHox_Dk”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. Bölüm Özeti

Alpaslan Çakırbeyli için masada yapılan oylamada, yediye beş Çakırbeylilerin karşısında karar çıkar. Alınan bu karara rağmen yolundan dönmeyen Alpaslan Çakırbeyli, ihanet eden herkesin peşine düşer. Aleyhine el kaldıranlara yaptıklarıyla âleme adını bir kez daha duyuran Alpaslan Çakırbeyli, amacına bir adım daha yaklaşır. Karşısında kim olursa olsun geri adım atmayan Alpaslan Çakırbeyli’ye en büyük desteği ise ters düştüğü amcası Hızır Çakırbeyli verir. Tipi ise masada Alpaslan’ın aleyhine el kaldıran Rafet’in peşine düşer.

Hamdi Korkmaz, oğulları ve kayınbiraderine yapılanların faturasını Avni’ye keser. Alpaslan’ın yok edilmesini isteyen Hamdi Korkmaz, Avni’yi zorlar.

İdris Reis’in oğlu Kaya için Haşmet Façalı’nın kızı Didem’i istemesi aileler arasında gerginliğe yol açar. Bu sürtüşmenin bitmesi için plan yapan Hayriye Çakırbeyli, planını uygulamak için ilk adımı atar. Oğlu Hızır Çakırbeyli’nin yuvasını yıkmasına da kayıtsız kalamayan Hayriye Çakırbeyli, Bahar Sincanlı’nın karşısına geçer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir